Kerhot/yhteystiedot

AMMATTILIITTO PRO SENIORIT RY, KERHOJEN YHTEYSTIEDOT  2018

Jyväskylä

Jyvässeudun Pro seniorikerho                                    

pj. Ilkka Riikonen                                                       siht. Leena Uusitalo

050 355 5058                                                               040 563 8645

riikosenilu@hotmail.com                                             uusleena@saunalahti.fi

Kouvola

Kouvolan Pro seniorikerho

pj. Anja Rosling                                                          siht. Sirkka Anttila

040 761 9180                                                               040 865 5788

anja.rosling@gmail.com                                               s.liisa.anttila@gmail.com

Kuopio

Kuopion seudun seniorikerho pro                              

pj. Keijo Weman                                                         siht. Jorma Luukkonen

040 512 6356                                                               050 569 9132

keijoweman@gmail.com                                             j.luukkonen@dnainternet.net

Lappeenranta

Lappeenrannan Pro seniorikerho

pj. Maija-Leena Montonen                                       siht. Maija Mahkonen

040 595 3531                                                               050 356 1419

maikkimontonen2@hotmail.com                             maija.mahkonen@pp1.inet.fi

Oulu

Pro Oulun seniorikerho

pj. Jouni Koskinen                                                   siht. Paavo Tikkala

050 312 0454                                                             040 508 2462

jounikos@gmail.com                                                 paavo.tikkala@mail.suomi.net

Pori

Porin Pro seniorikerho                                           

pj. Hannu Lemström                                                 siht. Arja Maanavilja

0400 416 278                                                            040 526 2405

hannulemstrom@hotmail.com                                 arja.maanavilja@gmail.com

Pääkaupunkiseutu

Pääkaupunkiseudun Pro seniorit                             

pj. Tarja Loponen                                                      siht. Seppo Johansson

0400 480 801                                                               045 236 2202

tarja.loponen@kolumbus.fi                                       seppokjohansson@gmail.com

Seinäjoki

Pro Seniorit Etelä-Pohjanmaan kerho                      

pj. Leena Laitila                                                          siht. Rauno Kuusisto

040 837 8501                                                               040 550 3485

l.laitila@netikka.fi                                                       raunohelena.kuusisto@gmail.com

Tampere

Pirkanmaan Pro seniorikerho                             

pj. Aarre Riekki                                                        siht. Marja Flink

040 5211847                                                             0400 889020

aarre.riekki@saunalahti.fi                                         marjaflink@gmail.com

Turku

Pro Turun seniorikerho                                    

pj. Matti Repo                                                            siht. Terttu Ruohola

040 507 6650                                                             040 755 6829

mattirepo@gmail.com                                                terttu.ruohola@dnainternet.net

Varkaus

Warkauden Pro seniorikerho                               

pj. Ville (Vilho) Miettinen                                           siht. Pekka Kervola

050 321 7208                                                               0400 510 663

vilhoveikko@gmail.com                                             pekka.kervola@pp.inet.fi

Leppävirta

Sydänsavon proseniorit                                     

pj. Erja Konttinen                                                              siht. Tuula Heiskanen

040-5733029                                                                      040-1657373

erja.m.konttinen@gmail.com                                              tuula.heiskanen@pp1.inet.fi